دستگاه پلاسما برای زنان

 

قیمت دستگاه پلاسما زنان ، dbd پلاسما برای زنان

dbd پلاسمای  سرد تولید شده در آرگون با توان های کم و فشار اتمسفر در مواردی که می تواند به طور قابل توجهی  آلودگی میکروبی پوست یا ترمیم بافت در زمان بسیار کوتاه استفاده کرد. این کار با هزینه های بسیار کم انجام میشود مهم ترین کاربرد دی بی دی پلاسما برای درمان زخم ، واژینال و زنان ، ترمیم بافت و … میباشد.

قیمت دستگاه دی بی دی پلاسما
قیمت دستگاه دی بی دی پلاسما

 

 

 

عکس DBD PLASMA

 

 

دستگاه پلاسما زنان

اخیراً منابع مختلف پلاسمای سرد از نظر باکتری کشی و قارچ کشی آزمایش شده اند.اثرات با توجه به کاربرد آنها در پزشکی و کشاورزی است. هدف از این کار این است که بررسی اثرات  پلاسمایی تولید شده توسط dbd با ظرفیت 7kv بر روی مخمر مدل کاندیداگلابراتا انجام شود.پلاسما توسط یک تشدید کننده سورفاترون و آرگون خالص در یک ثابت تولید شد.دبی 7 به عنوان گاز در حال کار استفاده شده. به لطف تعداد بالای ذرات فعال تولید شده در پلاسمای با دمای پایین،(پلاسمای سرد)  این نوع پلاسما به ویژه به لطف محبوبیت بالایی برخوردار شده است.اثرات باکتری کش آن با این حال، اثرات ضد قارچی و مکانیسم های غیرفعال قارچی آن است .پس از آزمایش با دستگاه دستگاه پلاسما گلابراتا روی صفحات آگار پخش شد و اثرات بازدارندگی آن به صورت بازدارندگی مشاهده شد.

عکس دستگاه دی بی دی

 

معرفی دستگاه پلاسما زنان 
در دهه‌های اخیر، تعدادی از میکروارگانیسم‌های بیماری‌زا اخیراً به سرعت کشف شده‌اند و رشد کرده و مقاومت آنها به آنتی بیوتیک ها یا ضد قارچ ها در نتیجه مصرف بیش از حد افزایش یافته است .استفاده از آنتی بیوتیک ها، ضد قارچ ها و سرکوب کننده های ایمنی (داروهایی که عملکرد سیستم ایمنی بدن را سرکوب می کنند.سیستم ایمنی)  از این رو، توجه دانشمندان بر یافتن راه‌های جدید متمرکز شده است. استفاده از دستگاه دی بی دی پلاسما بدون عوارض جانبی یا افزایش بالقوه مقاومت میکروارگانیسمی). این مشکل منجر به معرفی یک رشته میان رشته ای جدید شده است.که باعث معرفی دستگاه دی بی دی شده است. که از نظر پزشکی پلاسما نامیده می شود که ترکیبی از فیزیک، زیست شناسی و شیمی در کشف احتمالات جدید است.برای زنان واژینال درمان دردهای زنان ،درمان انواع زخم ها ، روشن سازی پوست ، لیفت پوست و دها کاربرد دیگر..و درمان های مستقیم درمانی dbd پلاسما زنان مناسب است.

فناوری dbd پلاسما و قیمت دستگاه پلاسما زنان 

فناوری های پلاسما و کاربردهای آن برای زنان  و  درمان پزشکی یکی از پر کاربرد ترین ها تبدیل شده است.یکی از آخرین روند در تحقیقات علمی قرن ما. پلاسما برای زنان یا بافت زنده استفاده می شود.قرار گرفتن در معرض باید با دمای گاز خنثی در حدود 20 تا 50 درجه سانتیگراد عمل کند تا از تخریب آن جلوگیری شود.

ویتامین ها، پروتئین ها و سایر مواد فعال بیولوژیکی و بیولوژیکی، یا برای جلوگیری از آسیب یاناراحتی موجودات زنده در مورد کاربردهای زیست پزشکی از سوی دیگرگاز مورد استفاده باید به اندازه کافی فعال شود، به این معنی که باید حاوی غلظت بالایی از گاز باشدذرات فعال (یون ها، رادیکال ها، گونه های برانگیخته) شروع کننده غیرفعال سازی میکروبی هستند. این شرایط می تواند به طور بسیار موثر توسط پلاسمای غیر حرارتی فشار اتمسفر (APNTP، همچنین به نام پلاسمایسرد-CAP)، که در آن دمای گاز خنثی (دمای مربوط به حرکت جنبشی ذرات سنگین – اتم ها، مولکول ها و یون ها) نزدیک به محیط باقی می ماند، اما دمای الکترون های آزاد معمولاً به هزاران کلوین می رسد. استفاده از گازهای معمولی مانندهوا یا آرگون، امکان تولید گونه های ا کسیژن فعال (ROS) و گونه های نیتروژن واکنش پذیر وجود دارد.(RNS) ، ازن ، اکسیدها و پراکسیدها در زمان بسیار کوتاهی. علاوه بر این، غیر حرارتی پلاسماها به طور موثر پرتو فرابنفش (UV) را در ناحیه UVC و اشعه ماوراء بنفش خلاء (VUV) تولید می کنند.
تابش، که هر دو دارای اثرات ضد میکروبی قوی هستند . دستگاه هایی که به طور موثر تولید می کنند.چنین نوع پلاسما بر اساس تخلیه تاج ، تخلیه سد دی الکتریک (DBD)  است.

 

قیمت دستگاه دی بی دی پلاسما

 

تخلیه تابش فشار اتمسفر ، پرتو پلاسما یا تخلیه پالس نانوثانیه

در حال انجام بر روی کاربرد احتمالی پلاسما برای استریل کردن سطح بافت واژینال وبرطرف کردن عفونت ها و برطرف کردن قارچ های مضر واژینال ،عمدتاً به دلیل یکپارچگی ثابت شده ویتامین ها و مواد مفید در بافت را فعال میکند . در کاربردهای زیست پزشکی،پلاسما همچنین برای استریل کردن تجهیزات و ابزار استفاده می شود، و چندین مطالعه آزمایشی بر روی آن تمرکز دارنددرمان بیماری های پوستی،درمان سرطان دهانه رحم یا آسیب های سطحی سیستم های مختلفی برای مطالعه خواص مخمر انتخاب شده پس از قرار گرفتن در معرض پلاسما با استفاده از آن مورد مطالعه قرار گرفت هم در فاز گازی و هم در حباب های گازی در فاز مایع . ترشحات برای مطالعه آپوپتوز ساکارومایسس سرویزیه در استفاده شد که پلاسما در تمام موارد رشد چشمگیری در روند درمان داشت.

پراپ دی بی دی پلاسما

پراپ دی بی دی که اخیراً با امواج سطحی آغاز شده است نیز می تواند منبعی ازپلاسمای با دمای پایین (پلاسمای سرد ) در این حالت، پلاسما توسط یک موج الکترومغناطیسی و ولتاژ بالا تولید می شود و بوسیله سیم به پراپ حرکت می کند.
در امتداد رابط بین پلاسما و دی الکتریک  به طور استاندارد، ما از آرگون به عنوان گاز حامل استفاده می کردیم برای تولید پلاسما و درمان عفونت زیرا بسیار ارزان تر از هلیوم و سردتر است.نسبت به تخلیه فشار اتمسفر معمول در هوا مانند DBD، تاج یا تخلیه درخشش .در تخلیه مایکروویو، پلاسما دارای دمای الکترون بالاتری نسبت به پلاسمای بدست آمده است توسط تخلیه غیر مستقیم و با فرکانس بالا. به دلیل دمای بالای الکترون ها وجود دارد.
همچنین درجه تفکیک و یونیزاسیون بالاتری که در طیف گسترده ای از استفاده از این نوع منعکس می شود نتایج شامل بهبود زخم ، برطرف کردن باکتری های مضر سطح بافت ، کنترل ترشحات زخم ، اثر بخشکی در مورد ترمیم بافت واژینال و ….  این مقاله بر اولین استفاده  به عنوان یک تمرکز دارد. میکروارگانیسم مدل کاندیدا گلابراتا به عنوان یک مخمر غیر شکلی طبقه بندی می شود که به عنوان یک بلاستوکوئید کوچک وجود دارد. در حقیقت، کاندیدا گلابراتا تنها گونه از جنس کاندیدا است که در آن شبه هیف تشکیل نمی دهد. دمای بالاتر از 37 ◦C. یک ویژگی متمایز بین Candida glabrata و شناخته شده تر و
کاندیدا آلبیکنس بررسی شده ژنوم هاپلوئید آن است (برخلاف ژنوم دیپلوئید کاندیداآلبیکنس). جالب اینجاست که کاندیدا گلابراتا از نظر ژنتیکی بیشتر با مخمر نانوایی (ساکارومایسس) مرتبط است.
cerevisiae) نسبت به Candida albicans یا Candida parapsilosis

 

قیمت دستگاه دی بی دی پلاسما
قیمت دستگاه دی بی دی پلاسما

 

دستگاه پلاسما زنان وبرطرف کردن قارچها

کاندیدا گلابراتا را می توان در بدن انسان به عنوان بخشی از میکرو فلور طبیعی آن، عمدتا در بدن انسان یافت دستگاه گوارش، دهان یا ناحیه تناسلی. کاندیدا گلابراتا معمولاً به خوبی کنترل می شود یا بی ضرر است در افراد سالم با این حال، ممکن است بیماران بستری در بیمارستان، افراد مبتلا به اچ آی وی، افرادی که برای سرطان درمان می شوند و افرادی که پیوند عضو داشته اند.خطر عفونت های ناشی از کاندیدا گلابراتا در مقاومت ذاتی آن به آزول است.درمان ضد قارچی دستگاه دی بی دی پلاسما که در درمان عفونت های ناشی از سایر گونه های کاندیدا بسیار موثر است.کاندیدا گلابراتا بسیاری از عوامل بیماریزای دیگر مانند توانایی سازگاری سریع با استرس را حفظ می کند .شرایط و توانایی ترشح فسفولیپازها، لیپازها و همولیزین ها که به پرخاشگری شدید منجر به پاسخ درمانی کم و کاندیدیازیس شدید عود کننده می شود که با دستگاه دی بی دی برطرف میشود. بین مهمترین فاکتورهای حدت بیان ژن adhesin است که به لطف آن ارگانیسم می تواند چسبیدن به سطوح زنده و غیر زنده در بسترهای میکروبی. بیان چسبنده مکانیسم است.که توسط آن کاندیدا گلابراتا بیوفیلم های قارچی تولید می کند که نشان داده شده است که در برابر آن مقاوم تر هستند.ضد قارچ نسبت به سلول های پلانکتون توانایی تشکیل بیوفیلم از همه مهمتر است فاکتور حدت کاندیدا گلابراتا بیوفیلم ها به عنوان جوامع مرتبط با سطح شناخته می شوند
میکروارگانیسم های تعبیه شده در ماتریکس خارج سلولی که نیاز به درمان ضد قارچی قابل توجهی دارند پاسخ های ایمنی میزبان عفونت های ناشی از مخمرهای جنس کاندیدا را کاندیدیاز می گویند. کاندیدا گلابراتا است.در حال حاضر در رتبه دوم یا سوم در جهان به عنوان علت سطحی (دهانی، مری، واژینال،ادراری) یا کاندیدیازیس سیستمیک بر اساس این واقعیت ها، نیاز مبرمی به یافتن موارد جدید وجود دارد .روش های غیر سنتی برای غیرفعال کردن این مخمر

 

 

تنظیم dbd پلاسما برای زنان
منبع تغذیه مایکروویو حالت جامد کم توان با فرکانس 2.45 گیگاهرتز (Sairem,GMS 200 W) توسط یک کابل کواکسیال انعطاف پذیر به یک الکترومغناطیسی فشرده تجاری متصل شد.پرتابگر موج سطحی (SW) (Sairem, SURFATRON 80). تخلیه در یک کوارتز ایجاد شد .مویرگی (گذردهی دی الکتریک واقعی εr = 3.2541، گذردهی دی الکتریک خیالی εi = 0.0062، i.d. 3 میلی متر،o.d. 8.0 میلی متر) در آرگون (خلوص 99.9965٪) در نرخ جریان جرمی ثابت 5 Slm، کنترل شده توسط کنترل کننده جریان جرم Bronkhorst FG201-CV. تنظیمات آزمایشی در شکل 1 نشان داده شده است.آزمایش ها در 2 توان مختلف (9 وات، 12 وات؛ حداکثر توان بازتابی زیر بود) انجام شد.0.5 وات)، به لطف آن دمای سطح صفحات آگار در محدوده دما باقی ماند.تحمل بافت های زنده . بر اساس نتایج قبلی ما به دست آمده توسط دوربین حرارتی،دمای جسم تحت درمان حتی پس از 30 ثانیه از درمان از 40 ◦C تجاوز نمی کند، اما بالاتر
درجه حرارت در زمان درمان بالاتر از 30 ثانیه امکان پذیر بود. توان های اعمال شده 9 وات و 12 وات بود.بر اساس تجربه ارائه شده در همان مطالعه انتخاب شده است. دمای چرخشی (نشان دهنده.دمای واقعی هسته پلاسما) از طیف انتشار رادیکال OH بدست آمد.و در انتهای مویرگ کوارتز به 50 ± 650 کلوین رسید و به صورت خطی به 50 ± 600 کلوین در قسمت انتهایی کاهش یافت.سطح تحت درمان. انتهای مرئی ترشحات به صورت عمود بر ناحیه تحت درمان هدایت می شد.تقریباً در مرکز آگار در ظروف پتری استریل به طوری که انتهای پرتو قابل مشاهده باشد.سطح را لمس نکرد در مورد 9 وات، فاصله از بالای کشت تلقیح شده بود.5 میلی متر با استفاده از 12 وات؛ مشعل تخلیه طولانی تر بود بنابراین فاصله بین انتهای قابل مشاهده آن و
ناحیه تحت درمان به 3.5 میلی متر کاهش یافت. توزیع ذرات فعال و پلاسمای محاسبه شده.پارامترها در شرایط عملیاتی مشابه به تفصیل شرح داده شده است.

 

برای آزمایش dbd پلاسما برای زنان
Candida glabrata CCM 8270 استفاده شد. این سویه آزمایشی توسط مجموعه چک عرضه شده است
میکروارگانیسم ها در برنو  کشت مخمر در محیط مایع GPY (مخمر گلوکز
پپتون، های مدیا، هند) به مدت 24 ساعت. دمای کشت 37 ◦C بود.
سپس، کشت مخمر (50 میکرولیتر؛ 1 × 107 CFU/mL) رشد کرده به مدت 24 ساعت بر روی سطح کشت شد.
از محیط آگار در ظروف پتری. پلیت های آگار با استفاده از محیط تجاری تهیه شد
از مالت عصاره آگار پایه (HiMedia، هند) و ظروف پتری با قطر 52.6 میلی متر استفاده شد.
برای آزمایش فعالیت ضد میکروبی مشعل تولید شده توسط مایکروویو، سه غلظت مختلف
از میکروارگانیسم ها استفاده شد (کشت 24 ساعته با غلظت 1 × 107 CFU/mL و 10 برابر و
100 برابر کشت رقیق شده). غلظت سلولی از مقدار جذب اندازه گیری شده محاسبه شد

نتایج dbd پلاسما برای زنان

مشعل پلاسما بر روی صفحات آگار آماده شده با نمونه های میکروبی در انتخاب اعمال شد شرایط (به نتایج مراجعه کنید). پس از استفاده از پلاسما، صفحات آگار در دمای 37 درجه سانتیگراد به مدت 24 انکوبه شدند.و 48 ساعت مهار میکروبی پلاسما با اندازه گیری مهار شفاف تعیین شد منطقه رشد میکروارگانیسم ها و به عنوان ناحیه ای از ناحیه بازداری در سانتی متر مربع ثبت می شود. اندازه آنها با استفاده از مایکروسافت پاور پوینت که در آن یک بیضی یا یک دایره کشیده شده بود اندازه گیری شد هر منطقه و یک ظرف مربوطه. قطر و ارتفاع آنها برای تناسب با واقعی دوباره محاسبه شد
ابعاد ظروف پتری با قطر 52.6 میلی متر. هر نمونه توسط پلاسما تیمار شد.دو بار به طور مستقل، و اندازه گیری منطقه مهار به طور مستقل سه بار برای تحقق یافت هر نمونه برای از بین بردن خطاهای تصادفی است قیمت دستگاه پلاسما زنان بسیار مناسب است.

 

کاربرد تخلیه
ظروف پتری با کشت های تازه تلقیح شده کاندیدا گلابراتا در زیر مایکروویو درمان شدند. مشعل پلاسما برای زمان های نوردهی انتخاب شده 10، 30، 60 و 120 ثانیه در توان مایکروویو 9 و 12 وات، و فقط 300 ثانیه در 9 وات. هر ظرف پتری به صورت جداگانه درمان شد. تمام اندازه گیری ها انجام شد
دو بار، و نمونه شاهد (بدون تیمار پلاسما) برای هر غلظت مخمر حفظ شد. پس از کاربرد پلاسما، پتری دیش ها در دمای 37 درجه سانتیگراد به مدت 48 ساعت انکوبه شدند. مستندات در الف فرم عکس از تمام ظروف پتری پس از 24 و 48 ساعت ثبت شد.

 

قیمت دستگاه پلاسما زنان خلاصه فقط داده شده است. درماتوفیت ها شایع ترین عوامل اتیولوژیک هستند که به بافت های کراتینه شده (پوست، مو، ناخن) انسان و حیوانات حمله می کنند و باعث ایجاد درماتوفیتوز (همچنین به عنوان کرم حلقوی یا کچلی) می شوند. استخرها، مراکز تناسب اندام، آرایشگاه‌ها، سالن‌های زیبایی، سونا و حمام‌های بخار مکان‌های رایجی برای ابتلا به عفونت‌های قارچی سطحی هستند. عفونت‌های قارچی به دلیل تمایل به پیشرفت مزمن و تمایل به عفونت عمیق یا سیستمیک اهمیت بیشتری پیدا کرده‌اند. وجود گونه‌های غیر آلبیکن که به عوامل ضد قارچی معمولی مقاوم هستند، در سال‌های اخیر به دلیل استفاده مکرر پیشگیرانه از مواد شیمیایی ضد قارچی افزایش یافته است. در این مقاله، جریان مستقیم فشار جو He/02 (2%) میکروجت پلاسمای سرد (PMJ) روی Trichophyton rubrum (شایع ترین درماتوفیت، Candida spp (که باعث برفک و کاندیدیازیس واژن می شود) و سه نوع قارچ دیگر استفاده شد.غیرفعال سازی موثر هم در هوا و هم در هوا حاصل شد. آب در عرض 5 دقیقه پس از تصفیه پلاسما. غلظت بالایی از رادیکال های OH توسط طیف سنجی رزونانس اسپین الکترون (ESR) شناسایی شد. طیف سنجی نشر نوری نیز انتشار اکسیژن اتمی قوی در هوا و آب را نشان داد. غیرفعال شدن با آزمایش XTT تأیید شد. حساسیت شیمیایی این قارچ ها به طور قابل توجهی در نتیجه درمان پلاسما تغییر کرد.این رویکرد جدید برای درمان درماتوز پتانسیل کاربردهای بالینی را دارد.

قیمت دستگاه پلاسما زنان
قیمت دستگاه پلاسما زنان

 

 

برای خریدو قیمت دستگاه پلاسما زنان   و آشنایی با انواع دی بی دی پلاسما کلیک کنید

اشتراک گذاری:

2 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید